Facebook
Proszę czekać...
zamknij
Unia

ANKIETA

Czy znasz najnowszy system sekwencyjnego wtrysku gazu KME NEVO-SKY (DIRECT do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, MAX do silników z pośrednim wtryskiem benzyny)?

zagłosuj

OPROGRAMOWANIE DIEGO G3

Oprogramowanie do ustawienia, kalibracji i diagnostyki sterowników sekwencyjnego wtrysku gazu DIEGO G3

Zaprojektowany i wdrożony przez nas w roku 2003 pomysł na dokonywanie kalibracji pojazdu za pomocą testu drogowego (tzw. zbierania mapy benzynowej i gazowej) jest stosowany do dziś w nieomal wszystkich systemach gazowych. Polega on na dopasowaniu odpowiedzi sterownika benzynowego na zmianę podawanego paliwa, tak aby dla identycznych warunków obciążenia system diagnostyki pokładowej takiej zmiany nie wykrył. Sposób ten nie ingeruje bezpośrednio w strategię benzynową, ale działa poprzez modyfikację składu mieszanki gazowo-powietrznej.

Oprogramowanie DIEGO G3 działa w środowisku Windows (XP/Vista/7) i opiera się na autorskiej bibliotece, która oddziela warstwy sprzętu, komunikacji, logiki i interfejsu użytkownika. W ten sposób zapewniamy spójność wprowadzanych danych, niezawodną komunikację i płynne wyświetlanie.

Zapraszamy do przejrzenia zrzutów z programu, dołączonych poniżej.

Szczegółowe informacje dotyczące używania oprogramowania zawarte są w instrukcji obsługi programu dołączonej do pakietu instalacyjnego. Pakiet ten można pobrać w sekcji Dokumentacja.

 

Dołączone zdjęcia:

powrót do listy