Facebook
Proszę czekać...
zamknij
Unia

ANKIETA

Czy znasz najnowszy system sekwencyjnego wtrysku gazu KME NEVO-SKY (DIRECT do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, MAX do silników z pośrednim wtryskiem benzyny)?

zagłosuj
powrót do listy

AKTUALNOŚCI

Firma „KME” Sp. z o.o. zaprasza na bezpłatne szkolenie dla warsztatów „System sekwencyjnego wtrysku gazu NEVO – konfiguracja i kalibracja” połączone z promocyjnymi zakupami i innymi atrakcjami. Szkolenie odbędzie się w dniu 30 lipca 2011r. o g.9.00 w Łodzi przy ul. Św. Teresy 103a.

Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z naszym nowym produktem - systemem NEVO. Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne po uprzednim zgłoszeniu (liczba miejsc ograniczona) i będzie potwierdzone certyfikatem. Przewidujemy także zajęcia praktyczne połączone z kalibracją systemu, spotkania z technikami i handlowcami. Każdy z uczestników będzie miał możliwość zakupu naszego najnowszego systemu NEVO oraz innych produktów w promocyjnej cenie.

Szczegóły (m.in. harmonogram i formularz zgłoszenia) dostępne są dla zarejestrowanych Warsztatów i Hurtowni na stronie Szkolenia i Prezentacje.

Dołączone zdjęcia: