Facebook
Proszę czekać...
zamknij
Unia

ANKIETA

Czy znasz najnowszy system sekwencyjnego wtrysku gazu KME NEVO-SKY (DIRECT do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, MAX do silników z pośrednim wtryskiem benzyny)?

zagłosuj
powrót do listy

AKTUALNOŚCI

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli do nas w ostatnią sobotę i przekazali nam swoje uwagi dotyczące zarówno projektowanych i produkowanych przez nas systemów, jak i współpracy techniczno-handlowej. Podczas kilkugodzinnego szkolenia połączonego z jazdami testowymi, ponad 70 osób miało możliwość uzyskania obszernej wiedzy na temat systemu Diego G3 bezpośrednio od projektantów systemu.

Wśród instalatorów znalazły się zarówno osoby z doświadczeniem sięgającym początku branży LPG w naszym kraju, jak i przedstawiciele warsztatów, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z autogazem. Z przeprowadzonych z Państwem rozmów i z wypełnionych ankiet możemy śmiało powiedzieć, że tym razem udało nam się podczas bloków szkoleniowych bardzo dobrze trafić w Państwa oczekiwania.

Szczególnie dziękujemy tym z Państwa, którzy doceniają ideę wprowadzenia kompletnych zestawów montażowych, które gwarantują wysoką jakość dla użytkownika pojazdu. To rozwiązanie było dotychczas stosowane wyłącznie przez producentów zagranicznych. Stworzenie zestawów otwiera nową kartę na polskim rynku, łącząc jakość z rachunkiem ekonomicznym i możliwością bezpośredniej współpracy z polskim producentem.

Na kolejne otwarte szkolenie w siedzibie KME w Łodzi zapraszamy w styczniu. W grudniu zaś będą odbywać się szkolenia zamknięte dla grup warsztatów organizowane przez dystrybutorów.

Dołączone zdjęcia: